Rezervace schůzky pro přijaté uchazeče byla spuštěna

 Přečtěte si ještě před rezervací prosím následující informace !!!

Termíny schůzek, ze kterých můžete vybírat, jsou stanoveny na 8.6., 14.6 a 16.6. Schůzky s vedením školy budou začínat vždy v 15:30. Prosíme, aby se dostavil pouze jeden ze zákonných zástupců, nejlépe rodič, který byl uveden na přihlášce ke studiu (z důvodu předpřipravených smluv o vzdělávání). Své děti nechte tentokrát doma. Do školy si je pozveme na “Placement English” kvůli rozřazení žáků do skupin podle úrovně jejich znalostí.

Postup pro sjednání schůzky k podpisu smlouvy o vzdělávání a převzetí rozhodnutí o přijetí ke studiu.

  1. Klikněte do formuláře níže a vyberte z nabídky akci “Schůzka k převzetí rozhodnutí a podpis smlouvy”.
  2. Vyberte datum z nabídky, které Vám vyhovuje. (vybírat můžete v kalendáři pouze ze dnů, které jsou tučně označeny 8.6.,14.6.,16.6.)
  3. Pozor, schůzky s vedením školy se budou v těchto dnech konat vždy od 15:30. Času rezervace si proto nevšímejte, důležitý je pouze den. Je nastaven limit na každý den max. 36 zákonných zástupců (kvůli COVID19 a hygienickým opatřením prosíme, aby se dostavil pouze 1 rodič žáka). Pokud už se Vám daný den nezobrazuje, musíte zvolit náhradní. Potom klikněte na tlačítko “Rezervace”.
  4. V případě, že Vám žádný termín  nevyhovuje, tak si můžete sjednat schůzku v jiný čas po telefonické domluvě. Tel.: 577215314

X