ONLINE DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

 Vážení rodiče, milí žáci,

vzhledem k nouzovému stavu v ČR nemůžeme letos uskutečnit tradiční Den otevřených dveří na naší škole. Proto pro žáky a rodiče  spouštíme Online den otevřených dveří.

Den zahájíme v pátek 20.11.2020 v 16:30  prostřednictvím online schůzky přes aplikaci Microsoft Teams Střední školy podnikatelské a Vyšší odborné školy živým vysíláním o škole. Bližší informace o tom jak se připojit najdete zde nebo se podívejte na video ZDE

PROGRAM

Od 16:30 – představení školy přes Microsoft Teams a dotazy.

Odkaz na připojení k online schůzce ZDE 

Od 17 – 18h. bude k dispozici vedení školy, které bude odpovídat na dotazy živě přes chat. Odkaz na stránku s chatem najdete ZDE

Žáci se tak mohou dozvědět například:

  • Informace o přijímacím řízení 
  • Jak probíhají přijímací zkoušky? Informace k celkové přípravě na zkoušky a k tomu, co škola k dané přípravě poskytuje.
  • Učební plány k jednotlivým zaměřením
  • a další důležité informace ohledně školy

rÁDI VÁS USLYŠÍME

NAŠI ZAMĚSTNANCI A VEDENÍ ŠKOLY JSOU VÁM K DISPOZICI

Využijte jednu z níže uvedených možností a kontaktujte nás, telefonicky, emailem nebo chatem. Máte možnost nás také navštívit v dalších Dnech otevřených dveří. Pevně věříme, že to bude už prezenčně. 

 

Další dny otevřených dveří najdete zde

 

Studijní program Cestovní ruch

65-43-N/01 v denní formě studia

Přijímací řízení

Vyplněním předběžné přihlášky dáváte najevo svůj zájem o studium na naší škole v příštím školním roce. Tato přihláška je nezávazná, pro závazné přijetí je nutno poslat do 1. března 2021 vyplněnou oficiální přihlášku na předepsaném tiskopisu SEVT, který obdržíte u vašeho výchovného poradce nebo si ji můžete stáhnout zde, v elektronické podobě.

Hlásím se na SŠ

Hlásím se na VOŠ

Kontaktní informace

 náměstí T.G.Masaryka 2433

76001 Zlín

 +420 577 215 314

info@spos.cz

REDIZO: 60020525

IZO 108 021 041

 

X