Naši učitelé

Komise humanitních věd

 

Vladimír Stehlík

Vladimír Stehlík

stehlik@spos.cz, tel. 735 150 070
Třídnictví: 4.A
zastupující třídnictví:
Konzultační hodiny: ST 11:30  – 12:15 

Vyučuje předměty:

  • Anglický jazyk

    Andrea Macková

    Andrea Macková

    mackova@spos.cz, tel. 735 150 070

    Třídnictví: ,
    zastupující třídnictví: 2. T
    Konzultační hodiny: ÚT 9:50 – 10:30
    Školní metodik prevence:

    Vyučuje předměty:

    • Anglický jazyk
    • Základy biologie a ekologie
    Anna Sikorová

    Anna Sikorová

    sikorova@spos.cz, tel. 735 150 070

    Třídnictví: 2. B
    zastupující třídnictví:
    Konzultační hodiny: ČT 10:40 – 11:25 
    Vyučuje předměty:

    • Český jazyk a literatura
    • Etiketa
    • Základy společenských věd

    Dagmar Zdráhalová

    Dagmar Zdráhalová

    zdrahalova@spos.cz, tel. 735 150 070

    Třídnictví: zastupující třídnictví:
    Konzultační hodiny: PO 9.50-10.35 

    Vyučuje předměty:

    • Anglický jazyk

    Tomáš Kulišták

    Tomáš Kulišták

    kulistak@spos.cz, tel. 735 150 070

    Třídnictví: -,  

    zastupující třídnictví: 4. B
    Konzultační hodiny: ČT 9:50 – 10:35 

    Vyučuje předměty:

    • Anglický jazyk
    • Odborná konverzace v cizím jazyce
    Šárka Kršiaková

    Šárka Kršiaková

    krsiakova@spos.cz, tel. 735 150 070

    Třídnictví: 3. B,

    zastupující třídnictví: 3. A
    Konzultační hodiny:

    Vyučuje předměty:

    • Český jazyk a literatura
    • Německý jazyk
    Lenka Krepčíková

    Lenka Krepčíková

    krepcikova@spos.cz, tel. 735 150 070

    Třídnictví: 3. A
    zastupující třídnictví: 3. B
    Konzultační hodiny: PÁ 12:20 – 13:20
    Vyučuje předměty:

      • Dějiny kultury
      • Historie regionů ČR
      • Španělský jazyk
    Jelena Sergejevna Finková

    Jelena Sergejevna Finková

    finkova@spos.cz, tel. 735 150 070

    Třídnictví:
    Konzultační hodiny: PO, ST, ČT, PÁ 7:20 – 7:50

    Vyučuje předměty:

    • Konverzace v ruském jazyce
    • Ruský jazyk

    Naši učitelé

    Komise ekonomických věd

     

    Zuzana Atarsia

    Zuzana Atarsia

    atarsia@spos.cz, tel. 735 150 070

    Třídnictví: 3. CR
    Konzultační hodiny: PO 8:50 – 9:35

    Vyučuje předměty:

    • Doprava a informační systémy
    • Práce průvodce a animace
    • Provoz cestovní kanceláře
    • Služby v cestovním ruchu
    • Speciální turistika
    • Účetní praxe
    • Účetnictví
    Ondřej Čechman

    Ondřej Čechman

    cechman@spos.cz, tel. 735 150 070
    Třídnictví: 1. A
    zastupující třídnictví: 2. A
    Konzultační hodiny: PO 8:50 – 9:35, ČT 8:50 – 9:35 

    Vyučuje předměty:

    • Anglický jazyk
    • Aplikovaná ekonomie
    • Ekonomika
    • Marketing
    • Právo
    Vladimíra Hlaváčková

    Vladimíra Hlaváčková

    hlavackova@spos.cz, tel. 735 150 070
    Třídnictví: 4. B
    zastupující třídnictví: 4. A
    Konzultační hodiny: ÚT 10:40-11:25

    Vyučuje předměty:

    • Ekonomika
    • Účetnictví

     

     

    Jana Vavrušová

    Jana Vavrušová

    vavrusova@spos.cz, tel. 735 150 070

    Třídnictví: , zastupující třídnictví:
    Konzultační hodiny: ST 13:05 – 13:50 

    Vyučuje předměty:

    • Aplikovaná ekonomie
    • Management
    • Management a marketing sportu
    • Marketing
    • Mezinárodní obchod
    • Písemná a elektronická komunikace
    • Právo
    Stanislava Vařáková

    Stanislava Vařáková

    varakova@spos.cz, tel. 735 150 070
    Třídnictví: 1. C,
    zastupující třídnictví:
    Konzultační hodiny: ČT 11:30 – 12:15

    Vyučuje předměty: 

    • Aplikovaná ekonomie
    • Dějepis
    • Právo
    • Zeměpis
    Světlana Beliančínová

    Světlana Beliančínová

    zástupkyně ředitele školy pro dálkovou výuku

    beliancinova@spos.cz, tel. 735 150 070
    Konzultační hodiny: ČT 10:40 – 11:25 
    Vyučuje předměty:

    • Ekonomika
    • Etiketa
    • Bankovnictví

    Michaela Pavelková

    Michaela Pavelková

    výchovný poradce

    pavelkova@spos.cz, tel. 735 150 070
    Třídnictví: 1. B
    Konzultační hodiny: ST 10:45 – 11:30
    Výchovný poradce:

    Vyučuje předměty:

    • Ekonomická cvičení
    • Německý jazyk
    Naši učitelé

    Komise přírodních věd a tělesné výchovy

     

    Libuše Ďurišová

    Libuše Ďurišová

    durisova@spos.cz, tel. 735 150 070

    Třídnictví: –
    Konzultační hodiny: PO 7:00 – 7:45, PÁ 7:00 – 7:45
    Vyučuje předměty:

    • Matematika
    • Přírodní vědy
    • Přírodní vědy a úvod zbožíznalství
    Marek Ginter

    Marek Ginter

     ginter@spos.cz, tel. 735 150 070

    Třídnictví:
    Konzultační hodiny:

    Vyučuje předměty:

    • Matematika
        Richard Němec

        Richard Němec

        zástupce ředitele školy

        kariérový poradce
        nemec@spos.cz, tel. 735 150 080
        Třídnictví: – 
        Konzultační hodiny: ÚT 9:50 – 10:30
        Vyučuje předměty:

        • Matematika
        • Zeměpis
        Karel Opravil

        Karel Opravil

        opravil@spos.cz, tel. 735 150 070

        Třídnictví: 2. Azastupující třídnictví: 1. A
        Konzultační hodiny: ST 11:25-12:15

        Vyučuje předměty:

        • Geografie cestovního ruchu
        • Informační a komunikační technologie
        • Práce s audiovizuální technikou
          Michal Šimr

          Michal Šimr

          simr@spos.cz, tel. 735 150 070
          Třídnictví: 2. T, zastupující třídnictví:
          Konzultační hodiny: PO 10:40 – 11:40

          Vyučuje předměty: 

          • Anatomie, fyziologie a biomechanika
          • Fyziologie sportovce
          • Přírodní vědy a úvod do zbožíznalství,
          • Sportovní a kondiční příprava
          • Tělesná výchova
          • Teorie a praxe sportovní přípravy
          Šimon Montag

          Šimon Montag

          montag@spos.cz, tel. 735 150 070

          Třídnictví: 1. Tzastupující třídnictví:
          Konzultační hodiny: ÚT 9:50 – 10:35 

          Vyučuje předměty:

          • Dějepis
          • Sportovní diagnostika a měření
          • Tělesná výchova
          • Turistika a sporty v přírodě
            David Martinek

            David Martinek

            ředitel školy

            Konzultační hodiny: ČT 11:30 – 12:50 
            Vyučuje předměty:

            • Prezentační dovednosti a komunikace
            • Psychologie sportu
            • Základy společenských věd
            • Základy komunikace a prezentace
                  Naši učitelé

                  Externí učitelé

                   

                  noname avatar

                  Monika Uhrová

                  uhrova@spos.cz, tel. 577 215 314

                  Třídnictví: zastupující třídnictví:
                  Konzultační hodiny: PO 13:55 – 14:30 

                  Vyučuje předměty:

                  • anglický jazyk
                  noname avatar

                  Aneta Maňasová

                  manasova@spos.cz

                  Vyučuje předměty:

                  • Anglický jazyk
                  • Konverzace v cizím jazyce

                  Lenka Vavrušová

                  vavrusova.lenka@spos.cz

                   Vyučuje předměty:

                  • Španělský jazyk

                  Mgr. Hana Pavezková

                  pavezkova@spos.cz

                  Vyučuje předměty:

                  • Písemná a elektronická komunikace
                  • Právo

                  Ing. Ivana Kračmerová

                  kracmerova@spos.cz

                  Vyučuje předměty:

                  • Ekonomika podniku
                  • Občanská nauka
                  • Psychologie

                  Ing. Eva Laurenčíková

                  laurencikova@spos.cz

                  Vyučuje předměty:

                  • Matematika
                  • Základy přírodních věd

                  Mgr. Kateřina Marková

                  markova@spos.cz

                  Vyučuje předměty:

                  • Český jazyk

                  Ing. Eva Laurenčíková

                  laurencikova@spos.cz

                  Vyučuje předměty:

                  • Matematika
                  • Základy přírodních věd

                  Mgr. Blanka Pazourková

                  pazourkova@spos.cz

                  Vyučuje předměty:

                  • Český jazyk a literatura

                  Ing. et Ing. Michaela Pastyříková

                  pastyrikova@spos.cz

                  Vyučuje předměty:

                  • Informační a komunikační technologie
                  • Písemná a elektronická komunikace

                  Ing. Bc. Edita Složilová Michutová

                  michutova@spos.cz

                  Vyučuje předměty:

                  • Chod podniku
                  • Management
                  • Marketing
                  • Účetnictví

                  Mgr. Věra Ševčíková

                  sevcikova@spos.cz

                  Vyučuje předměty:

                  • Český jazyk a literatura
                  • Dějepis
                  blank

                  Studijní program Cestovní ruch

                  65-43-N/01 v denní formě studia

                  Přijímací řízení

                  Máte zájem studovat na naší škole? Můžete vyplnit tuto předběžnou přihlášku. Tato přihláška je nezávazná, pro závazné přijetí je nutno poslat do 1. března  vyplněnou oficiální přihlášku na předepsaném tiskopisu SEVT.

                  Hlavní sídlo školy

                  náměstí T.G. Masaryka 2433

                  760 01 Zlín

                  info@spos.cz

                  tel.: 735 150 070 (577 215 314)

                  REDIZO: 600020525

                  IZO: 108 021 041

                  IČ: 25344412

                  Pracoviště Kroměříž

                  Oskol 433/3

                  767 05 Kroměříž

                  beliancinova@spos.cz

                  733 712 300

                  REDIZO: 600020525

                  IZO: 108 021 041

                   

                  X