Naši učitelé
Interní učitelé
Komise humanitních věd
Anna Sikorová
sikorova@spos.cz
tel. 735 150 070
třídnictví: 3. B
zastupující třídnictví: 3. A
Konzultační hodiny:
ST 11:40 – 12:20
Vyučuje předměty:
- Český jazyk a literatura
- Základy společenských věd
David Martinek
ředitel školy
Konzultační hodiny:
ČT 11:30 – 12:50
Vyučuje předměty:
- Prezentační dovednosti a komunikace
- Psychologie sportu
- Základy společenských věd
- Základy komunikace a prezentace
Šárka Kršiaková
krsiakova@spos.cz
tel. 735 150 070
třídnictví: 4. B,
zastupující třídnictví: 4. A
Konzultační hodiny:
ÚT 9:00 – 9:30
Vyučuje předměty:
- Český jazyk a literatura
- Seminář z českého jazyka
Stanislava Vařáková
varakova@spos.cz
tel. 735 150 070
Třídnictví: 2. C,
zastupující třídnictví: 2. T
Konzultační hodiny: ST 8.50 – 9.35
Vyučuje předměty:
- Dějiny kultury
- Dějepis
- Právo
- Zeměpis
Martin Leško
lesko@spos.cz
tel. 735 150 070
třídnictví: 1. A
zastupující třídnictví: 1. B
Konzultační hodiny: –
Vyučuje předměty:
- Anglický jazyk
- Český jazyk a literatura
Komise cizích jazyků
Vladimír Stehlík
stehlik@spos.cz
tel. 735 150 070
třídnictví: –
zastupující třídnictví: –
Konzultační hodiny: –
Vyučuje předměty:
- Anglický jazyk
Andrea Macková
školní metodik prevence
mackova@spos.cz
tel. 735 150 070
Třídnictví: – ,
zastupující třídnictví: 3. T
Konzultační hodiny:
–
Školní metodik prevence:
–
Vyučuje předměty:
- Anglický jazyk
- Základy biologie a ekologie
Dagmar Zdráhalová
zdrahalova@spos.cz
tel. 735 150 070
třídnictví: –
zastupující třídnictví: –
Konzultační hodiny: –
Vyučuje předměty:
- Anglický jazyk
Jelena Sergejevna Finková
finkova@spos.cz
tel. 735 150 070
třídnictví: –
zastupující třídnictví: –
Konzultační hodiny: –
Vyučuje předměty:
- Ruský jazyk
Jana Vaverková
vaverkova@spos.cz
tel. 735 150 070
třídnictví: –
zastupující třídnictví: –
Konzultační hodiny: –
Vyučuje předměty:
- Anglický jazyk
- Etiketa
Michaela Jurčeková
jurcekova@spos.cz
tel. 735 150 070
třídnictví: –
zastupující třídnictví: –
Konzultační hodiny: –
Vyučuje předměty:
-
- Anglický jazyk
Linda Plšková
plskova@spos.cz
tel. 735 150 070
třídnictví: –
zastupující třídnictví: –
Konzultační hodiny: –
Vyučuje předměty:
- Španělský jazyk
Naira Sancho Arana
tel. 735 150 070
třídnictví: –
zastupující třídnictví: –
Konzultační hodiny: –
Vyučuje předměty:
-
- Španělský jazyk
Komise ekonomických věd
Světlana Beliančínová
zástupkyně ředitele školy pro dálkovou výuku
beliancinova@spos.cz
tel. 735 150 070
třídnictví: –
zastupující třídnictví: –
Konzultační hodiny:
ÚT 11:40 – 12:20
Vyučuje předměty:
- Ekonomika
- prezentační dovednosti a komunikace
- Bankovnictví
Zuzana Atarsia
atarsia@spos.cz
tel. 735 150 070
Třídnictví: 3. CR
Konzultační hodiny:
PO 11:40 – 12:20
Vyučuje předměty:
- Doprava a informační systémy
- Práce průvodce a animace
- Provoz cestovní kanceláře
- Služby v cestovním ruchu
- Speciální turistika
- Účetní praxe
- Účetnictví
Vladimíra Hlaváčková
hlavackova@spos.cz
tel. 735 150 070
Třídnictví: 4. B
zastupující třídnictví: 4. A
Konzultační hodiny:
PÁ 9:50 – 10:40
Vyučuje předměty:
- Ekonomika
- Účetnictví
Jana Vavrušová
vavrusova@spos.cz
tel. 735 150 070
Třídnictví: –, zastupující třídnictví: –
Konzultační hodiny:
ČT 13:15 – 14:00
Vyučuje předměty:
- Aplikovaná ekonomie
- Management
- Management a marketing sportu
- Marketing
- Mezinárodní obchod
- Písemná a elektronická komunikace
- Právo
Markéta Březíková
brezikova@spos.cz
tel. 735 150 070
Třídnictví: 1. B
Zastupující třídnictví: 1. A
Konzultační hodiny:
PO 8:50 – 9:35
Vyučuje předměty:
- Ekonomika
- Management
- Aplikovaná ekonomie
- Ekonomika podniku
- Marketing
- Mezinárdní obchod
Libor Čada
cada@spos.cz
tel. 735 150 070
Třídnictví: 1. A
Zastupující třídnictví: 1. B
Konzultační hodiny:
ÚT 10:50 – 11:35
Vyučuje předměty:
- Aplikovaná ekonomie
- Základy komunikace a prezentace
- Management
- Management a marketing
– sportovních aktivit
– cestovního ruchu - Prezentační dovednosti a komunikace
- Informační a komunikační technologie
Michaela Pavelková
výchovný poradce
pavelkova@spos.cz
tel. 735 150 070
Třídnictví: 1. B
Konzultační hodiny:
PO 10:00 – 10:45
ST 10:45 – 11:15
Výchovný poradce:
Vyučuje předměty:
- Ekonomická cvičení
- Německý jazyk
Komise přírodních věd a tělesné výchovy
Richard Němec
zástupce ředitele školy
kariérový poradce
nemec@spos.cz,
tel. 735 150 080
Třídnictví: –
Konzultační hodiny:
ÚT 11:40 – 12:25
ÚT 11:40 – 12:25
ST 10:50 – 11:35
Vyučuje předměty:
- Matematika
- Zeměpis
Karel Opravil
opravil@spos.cz,
tel. 735 150 070
Třídnictví: 3. A, zastupující třídnictví: 3. B
Konzultační hodiny:
ST 10:50-11:35
Vyučuje předměty:
- Informační a komunikační technologie
Michal Šimr
simr@spos.cz
tel. 735 150 070
Třídnictví: 2. T, zastupující třídnictví:
Konzultační hodiny:
ST 9:00 – 10:00
Vyučuje předměty:
- Anatomie, fyziologie a biomechanika
- Fyziologie sportovce
- Přírodní vědy a úvod do zbožíznalství,
- Sportovní a kondiční příprava
- Tělesná výchova
- Teorie a praxe sportovní přípravy
Renata Dupalová
dupalova@spos.cz
tel. 735 150 070
Třídnictví: –
zastupující třídnictví: –
Konzultační hodiny:
ST 11:40 – 12:25
PÁ 11:40 – 12:25
Vyučuje předměty:
- Matematika
- Přírodní vědy a úvod do zbožíznalství,
- Přírodní vědy
Soňa Švecová Hauserová
svecova@spos.cz
tel. 735 150 070
Třídnictví: 2. T
zastupující třídnictví: 2. C
Konzultační hodiny:
ÚT 11:30 – 12:25
Vyučuje předměty:
- Anatomie, fyziologie a biomechanika
- Sportovní diagnostika a měření
- Fyziologie sportovce
- Teorie sportovního tréninku
- Výživa sportovce
- Tělesná výchova
Tamara Fryčková
fryckova@spos.cz
tel. 735 150 070
Třídnictví: –
zastupující třídnictví: –
Konzultační hodiny:
PO 13:15 – 14:00
ST 12:25 – 13:10
Vyučuje předměty:
- Matematika
- Zeměpis
Naši učitelé
Externí učitelé
Šárka Muchová
Vyučuje předměty:
- Informační a komunikační technologie
- Písemná a elektronická komunikace