Vážení rodiče, milí žáci,

chtěl bych Vás touto cestou informovat ohledně situace kolem přípravných kurzů.

Zatím podle předběžných zpráv, které se mění každým dnem, je obtížné říci, jak dlouho bude trvat opatření vlády ohledně shromažďování a karantény.

Každopádně bych Vás (hlavně Vaše děti)  chtěl upozornit na akci České televize, která pro žáky připravila přípravné kurzy v úterý a ve čtvrtek na ČT 2 po pořadu Sama doma. Určitě doporučuji využít tuto možnost.

Naše škola, která jako jedna z mála se orientuje  i na výuku distanční formou (spojení se s  žáky  pomocí audio-video konference) zvažuje i možnost uspořádat přípravné kurzy touto formou. Žáci by obdrželi od nás materiály a v době konání kurzů by mohli přes internet komunikovat s učitelem, který by jim vysvětloval online látku a řešil případné dotazy. V rámci webináře by se žáci připojili z domu do virtuální třídy (možnost přenosu zvuku i obrazu za podmínky připojení k internetu). Náš  systém umožňuje i sdílení materiálů a plochy v rámci webináře, takže není problém řešit jednotlivé dotazy žáků i z domu.

 

Pokud byste měli o takovou výuku zájem, vyplňte prosím dotazník, abychom si udělali představu o Vašem zájmu. V případě většího zájmu, bychom Vás informovali o dalších podrobnostech. Ti z Vás, kteří by zájem neměli a už za kurz zaplatili obdrží peníze zpátky.

Odkaz na dotazník: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=0AwM-0QD7E2C3Tz718M6JBG5wLa9nUFBremFXASECEhURElSUEdUUEtLVkhKQVExOTdYSk9QUUhURC4u