V době, kdy studenti maturitního ročníku tvrdě pracovali na praktické maturitní zkoušce z odborných předmětů, se studenti prvního a druhého ročníku denního studia vypravili na již patnáctý Spošácký véšlap.

Počasí bylo přímo jako na objednávku a tak se v úterý 12. dubna 2016 v 8:30 sešla na Kocandě na Jižních svazích opravdu rekordní skupina studentů. Trasa jubilejního 15. ročníku Spošáckého véšlapu vedla dosud neprobádanými končinami zlínské Kocandy směrem k Fryštácké přehradě a odtud přes Kostelec k zábavnímu centru Galaxie (což čítalo téměř 10 km).

Pro zpestření cesty bylo pro studenty nachystáno několik zajímavých úkolů, které všichni plni odhodlání splnili, a tak přispěli ke zdárnému průběhu jubilejního pochodu.

Velké díky za spolupráci patří kolegyním Havrlantové, Koutkové a Zvonkové.

Závěrem ještě jednou děkuji všem studentům za fantastickou účast a sportovní přístup a dobrá zpráva pro příští rok pro všechny, kterým se pochod líbil – legenda pokračuje! 

Mgr. Richard Němec

Prohlédněte si fotogalerii [wp-svg-icons icon=”point-right” wrap=”i”]

Studijní program Cestovní ruch

65-43-N/01 v denní formě studia

Přijímací řízení

Máte zájem studovat na naší škole? Můžete vyplnit tuto předběžnou přihlášku. Tato přihláška je nezávazná, pro závazné přijetí je nutno poslat do 1. března 2021 vyplněnou oficiální přihlášku na předepsaném tiskopisu SEVT.

Hlásím se na VOŠ

Kritéria
Výsledky
Odvolání

Přihlášky 

Přihlášky

KONTAKTNÍ INFORMACE

 náměstí T.G.Masaryka 2433

76001 Zlín

 +420 577 215 314

info@spos.cz

REDIZO: 60020525

IZO 108 021 041

X