Ve čtvrtek 9. února 2017 k nám opět zavítalo Divadélko pro školy z Hradce Králové. Herci si pro nás připravili zábavné představení Legenda V + W aneb Příběh Osvobozeného divadla, kterým žáky seznámili s nejznámějšími divadelními hrami autorů Jiřího Voskovce a Jana Wericha.

Vystoupení bylo uvedeno prvotinou Osvobozeného divadla – Vest pocket revue, poté následovala ukázka známé hry Golem. Pro představení tehdejších poměrů si pro nás pánové připravili politickou satiru Svět za mřížemi a protifašisticky laděnou hru Nebe na zemi. Vybraný repertoár byl ukončen ukázkou z Faty Morgány, konkrétně slavnou popravou kanónem.

Po celou dobu panovala ve třídě skvělá nálada, kterou dokazovaly salvy smíchu žáků. Ti se nejen náramně bavili, ale také získali další informace o legendární bavičské dvojici 20. století.

Mgr. Eva Hrabinová, vyučující ČJL

Prohlédněte si fotogalerii [wp-svg-icons icon=”point-right” wrap=”i”]

Studijní program Cestovní ruch

65-43-N/01 v denní formě studia

Přijímací řízení

Máte zájem studovat na naší škole? Můžete vyplnit tuto předběžnou přihlášku. Tato přihláška je nezávazná, pro závazné přijetí je nutno poslat do 1. března 2021 vyplněnou oficiální přihlášku na předepsaném tiskopisu SEVT.

Hlásím se na VOŠ

Kritéria
Výsledky
Odvolání

Přihlášky 

Přihlášky

KONTAKTNÍ INFORMACE

 náměstí T.G.Masaryka 2433

76001 Zlín

 +420 577 215 314

info@spos.cz

REDIZO: 60020525

IZO 108 021 041

X