Dne 5. dubna 2016 se studentka 2. ročníku Dominika Fialová zúčastnila stínování zaměstnanců ve firmě AT&T v Brně. K účasti byla vybrána z desítek studentů, kteří se již dříve na projektovém dnu podíleli na řešení problému motivace zaměstnanců v mezinárodní firmě.

Během jobshadowingu se Dominika seznámila s firemním prostředím, náplní práce jednotlivých profesí a především s běžným pracovním dnem přiděleného mentora. Mohla tak sledovat, jak to chodí v mezinárodní firmě, pozorovat, jak jsou řešeny problémy, které se vyskytnou během dne. Poznala zaměstnance mnoha národností a dokonce se mohla zúčastnit přednášky, kterou si připravila návštěva z hlavního sídla firmy v Americe.

Díky této zkušenosti mohla porovnat praxi s teoretickými znalostmi získanými ve škole a možná díky tomu bude mít o něco snazší rozhodování o volbě budoucího povolání nebo výběr dalšího studia.

Ing. Eva Havrlantová, vyučující odborných předmětů

Prohlédněte si fotogalerii [wp-svg-icons icon=”point-right” wrap=”i”]

Studijní program Cestovní ruch

65-43-N/01 v denní formě studia

Přijímací řízení

Máte zájem studovat na naší škole? Můžete vyplnit tuto předběžnou přihlášku. Tato přihláška je nezávazná, pro závazné přijetí je nutno poslat do 1. března 2021 vyplněnou oficiální přihlášku na předepsaném tiskopisu SEVT.

Hlásím se na VOŠ

Kritéria
Výsledky
Odvolání

Přihlášky 

Přihlášky

KONTAKTNÍ INFORMACE

 náměstí T.G.Masaryka 2433

76001 Zlín

 +420 577 215 314

info@spos.cz

REDIZO: 60020525

IZO 108 021 041

X