Ve druhém zářijovém týdnu (5. 9. – 7. 9. 2016) proběhl seznamovací kurz pro žáky 1. ročníku SPOŠ, který se uskutečnil v rekreačním středisku Chata Pod Tesákem, ležícím 10 km od Bystřice pod Hostýnem. I přes nepřízeň počasí se žáci seznámili s krásami hostýnských vrchů, navštívili obec Rajnochovice a zažili mnoho všedních i nevšedních okamžiků. Velký úspěch sklidily seznamovací hry, díky kterým se nám podařilo prolomit počáteční komunikační bariéry. Pro žáky jsme si připravili i další zpestření, např. střelbu ze vzduchovky, pétanque, „QR stezku“ a mnohé další.

Všem zúčastněným děkujeme za spolupráci a dodatečně přejeme úspěšný vstup do středoškolského života.

Mgr. Eva Hrabinová, třídní učitelka
Mgr. Richard Němec, vedoucí kurzu

Očima žáků:

Na seznamovacím pobytu "Chata Pod Tesákem" jsme si zahráli hodně zábavých her, které nás stmelily dohromady. I když nám počasí moc nepřálo, přesto jsme si dokázali najít aktivity, které nás velmi pobavily. Paní učitelka a pan učitel byli na nás moc hodní, protože nás neomezovali ve výběru různých her. Společně jsme utvořili třídu, která si prostřednictvím her našla cestu k sobě. Na tento seznamovací pobyt nikdo z nás nezapomene. Měli jsme se tu bezva.

Prohlédněte si fotogalerii [wp-svg-icons icon=”point-right” wrap=”i”]

Studijní program Cestovní ruch

65-43-N/01 v denní formě studia

Přijímací řízení

Máte zájem studovat na naší škole? Můžete vyplnit tuto předběžnou přihlášku. Tato přihláška je nezávazná, pro závazné přijetí je nutno poslat do 1. března 2021 vyplněnou oficiální přihlášku na předepsaném tiskopisu SEVT.

Hlásím se na VOŠ

Kritéria
Výsledky
Odvolání

Přihlášky 

Přihlášky

KONTAKTNÍ INFORMACE

 náměstí T.G.Masaryka 2433

76001 Zlín

 +420 577 215 314

info@spos.cz

REDIZO: 60020525

IZO 108 021 041

X