V týdnu od 16. května do 20. května 2022 žáci druhých ročníků vyměnili školní lavice za sport.

Studenti měli volnou ruku při výběru sportovního odvětví pro kurz. Prvním možným zaměřením byla cyklistika pod vedením Mgr. Michala Šimra a MgA. Tomáše Kulišťáka a druhým neméně lákavým se stala turistika s Mgr. Annou Sikorovou. Sportovně-turistický kurz Střední školy podnikatelské a Vyšší odborné školy, s. r. o. Zlín probíhal v příjemném kempu Skleníky Spytihněv. Celý areál kempu přímo vybízí ke sportovním aktivitám a můžeme jej vřele doporučit. Studenti si mohli volný čas zpestřit fotbalem, tenisem, míčovými hrami nebo ping-pongem. Oblíbeným se stal i minigolf, ve kterém se žáci s další a další jamkou výrazně zlepšovali. Areál nabízí i bowlingové dráhy, které jsme využili v jediný upršený podvečer.

STK - minigolf

Cyklistická skupina se během celého týdne pohybovala po cyklotrasách Slovácka. Navštívili například Veselí nad Moravou, Kostelany nad Moravou i samé srdce Slovácka, Uherské Hradiště. Turistická část se vydala po stopách Velké Moravy na bájný Veligrad do Starého Města a dále na poutní místo Velehrad, dalším směrem se staly například Napajedla. Kratší vycházky podél štěrkovišť či do Babic (na nejlepší zmrzlinu) absolvovaly smíšeně obě sportovní skupinky.

Celý týden se nesl v duchu pohody, sportu a krásného slunného počasí. Děkujeme všem studentům za to, že si neodvezli žádná těžká zranění, a doufáme, že i další ročníky budou povedené stejně jako ten letošní!

Mgr. Anna Sikorová

Více obrázků z akce najdete na našem účtu Zonerama.

Další novinky a informace najdete na školním webu www.spos.cz a na účtech sociálních sítích Instagram a Facebook.

blank

Studijní program Cestovní ruch

65-43-N/01 v denní formě studia

Přijímací řízení

Máte zájem studovat na naší škole? Můžete vyplnit tuto předběžnou přihlášku. Tato přihláška je nezávazná, pro závazné přijetí je nutno poslat do 1. března  vyplněnou oficiální přihlášku na předepsaném tiskopisu SEVT.

Hlásím se na VOŠ

Kritéria
Výsledky
Odvolání

Přihlášky 

blank

Hlavní sídlo školy

Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola, s.r.o.

náměstí T.G. Masaryka 2433, 

760 01 Zlín

info@spos.cz

tel.: 577 215 314

REDIZO: 600020525

IZO: 108 021 041

IČ: 25344412

Pracoviště Kroměříž

Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola, s.r.o.

Tovačovského 337,

767 05 Kroměříž

belancinova@spos.cz

REDIZO: 600020525

IZO: 108 021 041

X