V úterý 15. března 2016 se studenti 1. a 3. ročníku oboru VOŠ Cestovní ruch zúčastnili regionálního veletrhu cestovního ruchu v Uherském Hradišti. Konal se v Klubu kultury v uherskohradišťské Redutě.

Reduta, bývalé gymnázium, je součástí barokního komplexu staveb, který vznikl ve druhé polovině 17. století. Střed nádvoří zdobí fontána z dílny výtvarníka Otmara Olivy. Vchod do Reduty zdobila menší ukázka soch zvířat z kovozoo Uherské Hradiště.

Uvnitř Reduty byly prezentovány města, obce, regiony, soukromé subjekty, hotely, restaurace, Slovácka, ale i dalších oblastí, které patří pod Centrálu cestovního ruchu Východní Moravy. Jednotlivé subjekty se prezentovaly prostřednictvím tištěných propagačních materiálů, nabídek balíčků a programů, rovněž jsme zhlédli upoutávky na akce pro děti a akční nabídky pro seniory. Prezentace doplňovaly degustace krajových specialit – koláčků, klobás a vína.

Na závěr akce atmosféru zpříjemnilo vystoupení cimbálové hudby.

Anna Huňková, studentka třídy 1. CR oboru VOŠ Cestovní ruch

Prohlédněte si fotogalerii [wp-svg-icons icon=”point-right” wrap=”i”]
Foto: Anna Huňková, Kamila Macháčková, 1. CR

Studijní program Cestovní ruch

65-43-N/01 v denní formě studia

Přijímací řízení

Máte zájem studovat na naší škole? Můžete vyplnit tuto předběžnou přihlášku. Tato přihláška je nezávazná, pro závazné přijetí je nutno poslat do 1. března 2021 vyplněnou oficiální přihlášku na předepsaném tiskopisu SEVT.

Hlásím se na VOŠ

Kritéria
Výsledky
Odvolání

Přihlášky 

Přihlášky

KONTAKTNÍ INFORMACE

 náměstí T.G.Masaryka 2433

76001 Zlín

 +420 577 215 314

info@spos.cz

REDIZO: 60020525

IZO 108 021 041

NAPIŠTE NÁM

13 + 9 =

X