Naše škola se během letošního Velikonoc proměnila v pestrý ráj plný barevných vajíček a veselých soutěží. 26. března 2024 studentská firma uspořádala Velikonoční den. Žáci se zapojili do zdobení tříd a účastnili se různých disciplín. Ve škole se vytvořila ta pravá velikonoční atmosféra.

Jednou z nejpopulárnějších soutěží bylo „Vajíčka ve sklenici“, kde žáci soutěžili o to, kdo umístí nejvíce barevných vajíček do skleněných nádob. Tato soutěž byla zaměřena hlavně na kreativitu, ale také přinesla spoustu zábavy a smíchu. Další zábavou bylo „Hledání vajíčka“, kdy soutěžící po celé škole hledali skrytá vajíčka, aby získali tak sladkou odměnu.

Vrcholem akce bylo vyhlášení soutěže „O nejkrásnější vajíčko“. Žáci se předháněli v umělecké kreativitě a vytvořili skutečně nádherná vajíčka. Ta pak byla vystavena u vchodu do naší školy. Vybrat vítěze nebylo snadné, protože všechna vajíčka byla opravdu jedinečná a krásná.

Velikonoční den

Velikonoční atmosféru doplnilo i stylové občerstvení, které bylo k dispozici účastníkům soutěží i obecenstvu. Na sladkostech a osvěžujících nápojích si pochutnal téměř každý.

Rádi bychom poděkovali studentské firmě @kaizen_spos za skvělou přípravu a organizaci této události. Díky úsilí a nasazení členů studentské firmy byly letošní Velikonoce na naší škole nezapomenutelné.

Gratulace patří také vítězným týmům: třídě 1. T za první místo, třídám 2. A a 2. B za druhé a třetí místo. Výkony všech zúčastněných ukázaly, že společná práce, kreativita  a nadšení pro věc přinesou radost a úspěch.

Velikonoční den - učitelé

Velikonoční oslavy na SPOŠce letos skutečně přinesly do naší školy skvělou atmosféru a pozitivní energii. Těšíme se na další společné akce a doufáme, že příště se zúčastní ještě více žáků i pedagogů pedagogů.

Více snímků z akce můžete zhlédnout ve fotogalerii Zonerama.

Další novinky a informace najdete na školním webu www.spos.cz a na účtech sociálních sítí Instagram a Facebook.

Přijímací řízení v roce 2024

Aktuality k přijímacím zkouškám aneb přehled všech změn na jednom místě!  

Pozor v případě volby zaměření Trenérství volíte ŠVP Sportovní akdemie

Hlavní sídlo školy

náměstí T.G. Masaryka 2433

760 01 Zlín

info@spos.cz

tel.: 735 150 070

REDIZO: 600020525

IZO: 108 021 041

IČ: 25344412

Pracoviště Kroměříž

Oskol 433/3

767 01 Kroměříž

beliancinova@spos.cz

733 712 300

REDIZO: 600020525

IZO: 108 021 041

 

Share This
X