V úterý 19. prosince 2017 navštívili studenti tříd 4. A a 3. CR výstavu téměř tři sta originálů nejsvéráznějšího a nejkontroverznějšího představitele světového surrealismu Salvadora Dalího, která se koná ve Filmovém uzlu ve Zlíně.

Studenti zhlédli Dalího nejslavnější díla, jako je litografie Madonna of Port Lligat, Tábor krále Marca nebo populární grafický tisk slona s extrémně dlouhýma nohama nesoucího egyptský obelisk Pokušení sv. Antonína. Pozornost studentů přitáhl také cyklus ilustrací k dílu Danta Alighieriho Božská komedie.

Po komentované prohlídce výstavy zhlédli studenti projekci životopisného dokumentu „Čtvrtá dimenze“ o životě a tvorbě Dalího.

V závěru výstavy měli studenti možnost podívat se na techniku sítotisku.

Všechny informace, které studenti čtvrtého ročníku v průběhu této zajímavě komplexně pojaté výstavy získali, jistě zužitkují při přípravě na blížící se maturitního zkoušku a studenti vyšší odborné školy při přípravě na absolutorium.

Prohlédněte si fotogalerii [wp-svg-icons icon=”point-right” wrap=”i”]

Studijní program Cestovní ruch

65-43-N/01 v denní formě studia

Přijímací řízení

Máte zájem studovat na naší škole? Můžete vyplnit tuto předběžnou přihlášku. Tato přihláška je nezávazná, pro závazné přijetí je nutno poslat do 1. března 2021 vyplněnou oficiální přihlášku na předepsaném tiskopisu SEVT.

Hlásím se na VOŠ

Kritéria
Výsledky
Odvolání

Přihlášky 

Přihlášky

KONTAKTNÍ INFORMACE

 náměstí T.G.Masaryka 2433

76001 Zlín

 +420 577 215 314

info@spos.cz

REDIZO: 60020525

IZO 108 021 041

X